Ders

DERS žije

Pravidelně pořádáme různé akce, semináře, školení.
Bez kontaktu s uživateli by nás to nebavilo.

21.9.2018

Ders Webinář

Aplikace MOB - Mobility

Ve středu 19.září od 14:00 hod jsme připravili pro naše stávající i potencionální klienty webinář aplikace MOB – Mobility.

Petra Stejskalová

17.8.2018

15. výjezdní školení správců VERSO

Zářijové školení správců VERSO se uskuteční tentokrát v Berouně v hotelu Grand Litava a to ve dnech 12.-14. září 2018. Z bohatého programu bychom rádi upozornili na představení našich nových aplikací a to zejména eMAJ pro převod majetku, SML podpora tvorby a schvalování smluv a MOB podpora celého procesu mobilit studentů a akademických pracovníků. Poslední den školení bude patřit novinkách v aplikaci CUL Centrální úložiště dokumentů (DMS systém) včetně jeho vazby na Elektronickou spisovou službu. Předběžné informace a rámcový program školení naleznete v příloze. Děkujeme a na viděnou v Berouně!

Petra Stejskalová

31.7.2018

8. letní setkání správců OBD

Letošní již osmé letní setkání naší „OBD komunity“ se uskuteční v termínu 29.-30. srpna 2018 v Hradci Králové. Budeme se věnovat novinkám v aplikaci se zaměřením např.: na moduly STATISTIC, REPORT a PUBLIC či na OBD IMPORT. Samozřejmostí bude prostor pro individuální konzultace. Více informací naleznete v přiloženém rámcovém programu. Těšíme se na Vás!

Petra Stejskalová

123

Pojďte s námi spolupracovat

Přijde Vám zajímavé co děláme, jak to děláme nebo koho hledáme? 

kontaktujte nás